آراد حبوبات
سرخط خبرها
خانه / لپه / کارخانه تولید لپه آذرشهر

کارخانه تولید لپه آذرشهر

نخود های دانه ریز و پوست تیره را طی مراحلی در کارخانجات تبدیل به لپه می کنند .کارخانه لپه آذرشهر یکی از بزرگترین تولید کنندگان لپه در سطح کشور بوده که لپه تولید شده ازاین کارخانجات به خاطر مرغوبیت شهرت جهانی پیدا کرده است.

کارخانه تولید لپه آذرشهر

بررسی کیفیت لپه آذرشهر

بررسی کیفیت لپه آذرشهر یکی از مهم ترین و اصلی ترین عواملی که باعث کیفیت لپه آذرشهر شده است آب و هوا و خاک حاصل خیز این منطقه از جهت کشت حبوبات است .بهترین حبوبات را از زمین های زراعی به دست می آوردند که خاک و هوای آن مکان از گذشته تا کنون مناسب کشت این محصولات باشد.

طی سالیان متمادی خریداران و مصرف کنند گان لپه آذر شهر به این نتیجه رسیده اند که یکی از خوش پخت ترین و خوش طعم و مزه ترین لپه های زیر کشت ایرانی لپه آذر شهر است کیفیت محصول زمانی به اثبات می رسد که سالانه در خواست خرید لپه این شهر اضافه شده و کشاورزان بیشتری سطح زارعی بیشتری را به کشت این محصول اختصاص می دهند تا جواب گوی نیاز مصرف کننده خود باشند .

تنها لپه ایرانی است که هم نخود آن از مزارع آذر شهر کشت شدع و هم نراخل تبدیل آن به لپه در کارخانجات همان شهر انجام می گیرد و این نشان از معروفیت و محبوبیت این محصول دارد .

لپه آذر شهر از لحاظ ظاهری دانه های یک دست و یک اندازه و بسیار خوشرنگ دارد ،این محصول را باید امسالی و تازه تهیه کنید و از کیفیت پخت و طعم بی نظیر آن لذت ببرید.

بازار خرید لپه آذرشهر

بازار خرید لپه آذرشهر به خاطر تولید حجم انبوه لپه در کارخانجات آذر شهر این شهر به عنوان یکی از بزرگارین قطب های تولید لپه در کشور شناخته شده است و میتوان گفت تا مین کننده بخش مهمی از نیاز کشور در زمینه تولید این محصول است .

به خاطر کیفیت و معروفیت بازار خرید لپه آذر شهر. قیمت بالاتری نسبت به سایر حبوبات تولید شده در سایر نقاط کشور دارد البته در سالهای اخیر نرخ حبوبات رشد چشم گیری داشته و لپه آذر شهر هم از این قاعده مستثنی نیست .

برای خرید حجم زیاد و عمده از کارخانجات این شهر می توانید با کارشناسان فروش کارخانجات لپه آذر شهر ارتباط بر قرار کرده و قیمت روز آن را به دست آوردید در خرید عمده این محصول قیمت بسیار حائز اهمیت است .

از دیگر عواملی که در قیمت گزاری لپه و سایر حبوبات دخیل است حجم تولید سالیانه آن محصول و هم چنین میزان واردات آن سال است که باعث تایین نرخ محصول در آن سال می شود .

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

محل فروش لپه حبوبات

محل فروش لپه حبوبات با کیفیت و ممتاز ارائه دهنده لپ های خوشمزه و خوش طعم در قیمت های مناسب ویژه به مشتریان و خریداران می باشد و آنها را در بسته بندی ها و کیفیت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام